Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Maltepe Perde Tasarım | Dekorasyon
Bilgi için : 0216 371 06 05
Maltepe Perdeci
maltepe-perdeci

Maltepe perdeci ev, ofis, iş yeri, hastane, okul, dershane, otel, restoran, kafe, fabrika gibi mekanların perde ihtiyacına cevap vermektedir. İthal ve yerli malzemeden hazırlamış olduğu zengin perde koleksiyonu ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Perde ihtiyacı olan müşteriler haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Web sayfası üzerinden, e-mail ile, müşteri temsilcisi iletişim numarası ile perde ihtiyacı olan tüm müşterilerin sorularına cevap vermekte, bilgilendirmekte, ve önerilerini sunmaktadır.

Perde modelleri zengin renk ve tasarımlarıyla sunulmaktadır. Müşteriler web sayfası üzerinden sipariş verebilmekte ve seçmiş oldukları perde modelleri hazırlanarak mekanra monte edilmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat sipariş verilmektedir. Perde modelleri günün moda renk ve kumaşlarına göre tasarlanmaktadır. Kaliteli perde kumaşı ve perde mekanizması kullanılmaktadır. Perde uygulaması yapılacak mekanda ücretsiz keşif ve ölçülendirme çalışması yapılmaktadır.

Perde modelleri arasında kruvaze perde, stor perde, blackout perde, jaluzi perde, Japon perde, tül perde, katlamalı perde, zebra perde, ip perde, fon perde, plise perde, düet perde perde gibi birçok modeller yer almaktadır.

Maltepe perdeci perde modelleri ekonomik fiyatlarla satışa sunulmakta ve her zevke hitap eden farklı tasarımlar bulunmaktadır. Hastane, okul, konferans salonu, otel, motel, sinema salonu gibi özellikli mekanlar için özel tasarım perde modelleri ile perde ihtiyacı karşılanmaktadır. Sinema ve tiyatro salonları için sahne perdesi modelleri, otel, motel ve projeksiyon cihazı ile sunum yapılacak konferans salonu, okul salonu gibi alanlar için blackout stor perde çeşitleri bulunmaktadır. Bebek ve çocuk odaları, havalandırma boşluğu, manzarasız, karanlık alanlara bakan pencereler için dijital baskılı stor perde modelleri sunulmaktadır. Yoğun ısı ve ışık alan mekanlar için dikey perde, jaluzi perde, stor perdeler ışık kontrolü sağlamaktadır. Kış bahçesi, tavan pencereleri için düet ve plise perde bulunmaktadır.

Maltepe Perdeci perde mekanizmaları ve aksesuarları kaliteli malzemeden yapılmakta ve perde ile birlikte perde uygulaması yapılacak mekana monte edilmektedir. Manual, motorlu, uzaktan kumandalı perde mekanizması arasından seçim yapılmaktadır. Pencere büyüklüğüne, pencere sayısına göre manuel veya motorlu ve uzaktan kumandalı sistemler seçilmektedir. Müşteriler, perde temizliği hakkında da bilgilendirilmekte ve uyarı ve öneriler sunulmaktadır. Periyodik olarak temizliği yapılan perdeler yıllar boyu ilk günkü şıklığını korumaktadır.

BİLGİLER
tarafından 28 Ağustos 2013 - 13:15 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.025 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.